Dla poszukujących pracy

APT STAFFLINE Sp.z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynowy (operator wózka unoszącego) – praca w Gliwicach

Miejsce pracy: Bytom, Gliwice, Knurów, Pyskowice, Ruda Śląska, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Czerwionka-Leszczyny, Gierałtowice (pow. gliwicki), Przyszowice (pow. gliwicki) Region: śląskie Numer referencyjny: magazynier/2020 Wynagrodzenie: 3 - 6 tys. zł brutto

Opis stanowiska:

  • Kompletacja towaru
  • Prace magazynowe

Wymagania:

  • dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • chęci do pracy i samodoskonalenia
  • doświadczenie na podobnym stanowisku nie wymagane
  • Aktualnie Praca w magazynie w Gliwicach
  • Praca dla Kobiet i Mężczyzn

Oferujemy:

  • długookresowa umowa i stabilna praca w ramach umowy cywilno-prawnej
  • wynagrodzenie zależne od wyników w pracy (cztery przedziały płacowe od 17,00 zł aż do 34 zł za godzinę)
  • Możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózka widłowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Young group of people discussing business plans.