Dla poszukujących pracy

APT STAFFLINE Sp.z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynowy (operator wózka unoszącego) – praca w Gliwicach

Miejsce pracy: Bytom, Gliwice, Knurów, Pyskowice, Ruda Śląska, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Czerwionka-Leszczyny, Gierałtowice (pow. gliwicki), Przyszowice (pow. gliwicki) Region: śląskie Numer referencyjny: magazynier/2015 Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

  • Kompletacja towaru
  • Prace magazynowe

Wymagania:

  • dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • chęci do pracy i samodoskonalenia
  • doświadczenie na podobnym stanowisku nie wymagane
  • Aktualnie Praca w magazynie w Gliwicach
  • Praca dla Kobiet i Mężczyzn

Oferujemy:

  • długookresowa umowa i stabilna praca w ramach umowy cywilno-prawnej
  • wynagrodzenie zależne od wyników w pracy (cztery przedziały płacowe od 11,35 zł aż do 25,68 zł za godzinę)
  • Możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózka widłowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Pracownik Magazynowy (operator wózka jezdniowego) – praca w Chorzowie i Sosnowcu

Miejsce pracy: Będzin, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Knurów, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Zabrze Region: śląskie

Numer referencyjny: Raben Chorzów i Sosnowiec Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

  • Kompletacja towaru za pomocą skanera kodów

Wymagania:

  • Co najmniej 3 miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • książeczka Sanepid
  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych
  • Aktualnie Praca w magazynach w Chorzowie, Sosnowcu i Gliwicach

Oferujemy:

  • długookresowa i stabilna praca w ramach umowy o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie zasadnicze 2100zł brutto (1sze 3 miesiące - 1900zł brutto) + premia regulaminowa 25% wynagrodzenia zasadniczego
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózka jezdniowego

Young group of people discussing business plans.